למה סרטון תדמית?

כיום בכל מקום משתמשים בסרטוני תדמית לעסק, באתרי אינטרט, כנסים, אירועי חברה וכו'. כל מוצר שרוצה להצליח דואג לסרטון שיציג את המוצר בצורה הטובה ביותר. זה למה סרטון תדמית. התחרות הגדולה בין העסקים ברשת, הובילה רבים מהם לרכז מאמצים ולייצר דרכים שונות ומקוריות מול המתחרים. כיום רבים מאפשרים ללקוחות שלהם להתמקד בסרטוני תדמית או הסברה וחוסכים אתרים טקסטואליים בעלי מסרים שיווקים ארוכים. סרטי תדמית הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווק האפקטיבי ביותר. חברות מסחריות ללא סרטון תדמית לעסק יתקשו להיכנס לזיכרון הקולקטיבי של לקוחותיהם. רבים מהם ידלגו הלאה למוצר שדרך הצגתו תגרה את חושיהם באופן מהיר וברור יותר.

היכולת לצפות בסרטוני תדמית לעסקים באיכות גבוהה, שיתופם המהיר מאחד לשני, הפצתם ברשתות החברתיות וברשת המדיה, כל אלו הם רק חיזוק לכך שסרטוני תדמית הינם מצרך חשוב לכל עסק או הארגון השואף לקדם את עצמו מול מתחריו. וכבר הסכמנו, אנחנו מעדיפים ללחוץ "פליי" מאשר לקרוא עמוד שלם, אנחנו מעדיפים לראות את המוצר בעין מאשר לשנן איך הוא עובד.

סוגי סרטונים:

כיום קיימים מספר סוגי סרטונים עיקריים.

סרט קידום מכירות שיווקי: 

סרטי תדמית לחברות ועסקים המציג מוצר או שירות מסוים של העסק או הארגון, אשר המטרה שלו היא הגברת מודעות או מכירות. הסרטון יתמקד בתועלות השיווקיות של המוצר או השירות, יציג אותם באופן האטרקטיבי והפשוט ביותר עבור הלקוח הפוטנציאלי. סרטונים שיווקים הם כלי נהדר לקידום מכירות וחיזוק מסרים.

סרט לגיוס הון:

הפקת סרטי תדמית לעסקים עבור גיוס הון נועדו לאיסוף כספים על מנת להקים מיזם חדש, גיוס לחברת סטרטאפ, איסוף כספים למטרות חברתיות או תרומות  למוסדות וארגונים. בסרטונים אלו אנו מציגים את התועלת העתידית מהמוצר או השירות, לאחר מכן אנו מציגים את הדרך שבה ניתן להצטרף למימון ולקחת חלק. ניתן ליצור דגם, הדמיה או מידול של המוצר במידה והינו מוצר עתידי.

סרטון תדמית לעסק עבור מוצר:

סרטי תדמית לחברות עבור מוצר ספציפי יכולים לבוא במגוון צורות. על מנת לדעת מה הצורה המתאימה ביותר בשבילנו, נצטרך לדעת מיהו קהל היעד, האם מדובר בצרכיים שיווקים, האם המוצר בשלב התכנון, האם זה פתיחת עסק חדש ועוד. 

סרטי הדרכה:

מדובר בסרטון תדמית לעסק אינפורמטיבי אודות מוצר או שירות של החברה אשר ניתן להציגם באופן שיקל על הלקוחות שלנו בהתמצאות או בשימוש במוצר או השירות. סרט הדרכה יכול להיות הפנים של העסק וההיכרות הראשונית עם הלקוח הפוטנציאלי. השימוש בסרטוני הדרכה מקל על השימוש במוצר או השירות ונותן ללקוח אפשרות להכיר אתכם בצורה הטובה ביותר.

בדיוק מה שאני צריך!

הגיע הזמן להציג את מה שאתה מציע בצורה הטובה ביותר.