קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל (PPC) הוא שיטה יעילה לפרסום באינטרנט, השיטה מוכרת כאסטרטגייה המבוססת על חיפושים כאשר המאפיין הבולט והעוצמתי ביותר לפרסום ממומן בגוגל הוא, היכולת להיחשף ולשלם עבור הקלקות לאתר שלכם ע"י לקוחות פוטנציאליים. כמו כל אפיק שיווק באינטרנט, לפרסום בגוגל ישנם יתרונות בולטים אך בו זמנית גם חסרונות. גוגל בדרך כלל עונה על הצורך המיידי לקבל החזרי השקעה בימים הראשונים של הפרסום בשונה מתהליך קידום אורגני שבו ההשקעה היא לטווח ארוך. אמנם לבצע קידום ממומן בגוגל יש צורך בידע ובניסיון, ניהול קמפיין בגוגל ללא ניסיון עשוי לגרום לכם להפסיד לקוחות פוטנציאלים רבים ולזריקת התקציב שלכם לפח.

במה הקידום הממומן תורם?

בין אם המטרות העסקיות של האתר שלכם הן חשיפה ברמה גבוהה למיתוג, העלאת מודעות למוצר או שירות, או מבצע לוהט ומוגבל בזמן, קידום ממומן בגוגל יכול לסייע לכם בהשגתן. בעידן שבו השיווק באמצעות תוכן משגשג מעניק לבעליו תדמית סמכותית ומקצועית, קידום ממומן יכול לחזק את תהליך השיווק באמצעות פרסום אפשרויות לצריכת תוכן, הזמנה להרשמה לרשימות תפוצה במייל, השתתפויות במבצעים ותחרויות של העסק, הורדה של אפלקיציות ועוד. כל אלו על מנת להעלות את המודעות והאמינות של העסק בעיני הגולשים ולבסס את החלטתם להפוך ללקוחות שלכם.

ניטור ומעקב:

שמפרסמים מודעה בעיתון, אי אפשר לדעת באמת מי קרא אותה או מי השתכנע בעקבותיה להיכנס לאתר ולבצע רכישה. אולם קידום ממומן בגוגל שנעשה באמצעות כלים המנטרים את פעולתו, מאפשר לבעל הקמפיין לעקוב אחר נתונים כגון מספר החשיפות לכל מודעה, מספר הלחיצות וההמרות שבוצעו. אם נקבעו יעדים עבור כל פרמטר שכזה עוד לפני תחילת הקמפיין, ניתן למדוד כך את הביצועים, להתרשם מן ההחזר על ההשקעה ולבצע תיקונים ושיפורים בזמן אמת על מנת להשיג תוצאות אופטימליות מן התקציב.

תוצאות מהירות:

גם אם האתר שלכם משתרך מאחורי מתחרים רבים, אם אם אתם בשוק רווי יחסית, קידום ממומן מאפשר לכם ליצור ולבסס את נוכחותכם באופן מהיר ויעיל. קידום ממומן מאפשר לכם להרחיב את קהל היעד שלכם גם מעבר לאלה שכבר מכירים אתכם, כך שאינכם מוגבלים לפרסום עבור הלקוחות הקיימים בלבד.

 

אז קידום ממומן בגוגל הוא כלי מדהים לבעלי הניסיון בו. המידע שנאסף על החשיפות, הקלקות ונתוני המרות יכול לשמש בהמשך להתווית אסטרטגיית קידום ומאמצי שיווק תוכן אחרים. כל שצריך הוא לבחון את הנתונים, להשוות ביניהם ולהפיק מהם תובנות. כך תוכלו ללמוד עוד פרטים אודות קהל היעד שלכם, המתחרים שלכם, ובסופו של דבר לשפר את כלל מאמצי השיווק של האתר או העסק שלכם.

הגיע הזמן לקדם את העסק שלך!

תכנון נכון וניתוח מעמיק יניבו פירות מתוקים לעסק שלך.