אתרי אינטרנט

כל אתר אינטרנט, ואין זה משנה מה תכליתו, מהווה במידה רבה חלון ראווה. בעוד אתר אחר משמש כחלון הראווה של חנות או של מוסד לימודים, הרי שאתר אחר מקדם מודעות למותג וותיק בקרב לקוחות, או מעורר עניין במוצר חדש ונושא חברתי מסויים. אתר שיוצר מודעות ועניין, בוודאי כזה המגובה בתכלית בישווקית ומכירתית, חייב להיות מעוצב היטב ולהעניק חווית גלישה נוחה ואפקטיבית לגולש או הצרכן הפוטנציאלי. אז מעבר לתשוקה של ממש לאתרים מעולים, אנו מאפשרים שירותי בניית אתרים מסחריים והקמת חנויות וירטואליות. אנו בונים אתרים וורדפרס ואתרים רספונסיביים, תהליך אשר כולל אפיון ותכנון, מיתוג ועיצוב וכל הכלים הדרושים לצורך יצירת האתר האולטימטיבי עבורכם.

סוגי אתרים:

בניית חנות וירטואלית:

כולנו ערניים לשגשוג המסחר באינטרנט כיום. לחנויות וירטואליות יש את הפוטנציאל להצליח ולמכור באופן מרשים, אך כדאי לזכור שאין זה מובן מאליו. על מנת שאתר המהווה גם חנות וירטואלית יצליח באמת, רצוי לבסס אוו על מערכת מתקדמת למסחר מקוון. חשוב לפתח אתר שכזה באופן תכליתי, על מנת ליצור נראות מרשימה וייחודית ובכדי לאפשר תפעול שוטף ונוח גם למי שלא בקיא בשורות קוד ומעוניין בתפעול. חנות וירטואלית כוללת בתוכה מספר רב של גורמים ושלבים, כגון פיצ'רים מגוונים, ממשק להוספת מוצרים, תמונות ופרטים, מערכות סליקה, תשלום וקשרי לקוחות. כל אלו על קצה המזלג אך גורם עיקרי והבסיס לחנות שלכם.

בניית אתר וורדפרס:

נרשה לעצמנו לומר על פי הערכות, שאחד מכל שלושה אתרים מוקם על ידי מערכת וורדפרס. אנו רוכשים חיבה יתרה לאתרי וורדפרס בזכות הניסיון הרב שיש לנו באתרים אלו. אמנם ניהול אתר וורדפרס נחשב למשימה פשוטה, כאשר הטמעת תכנים נוספים מתבצעת ללא קושי וללא שום צורך להבין קוד תכנות או שפות עיצוב, אך גם פה התכנון והבנייה נעשים בקפידה. 

בניית אתר פורטל:

אתרים מורכבים יותר המכילים תוכן רב ומנוע חיפוש נקראים פורטלים. הפורטל שואף להיחשב לגורם מוביל, מרכזי, המספק לגולש מידע מעמיק ותובנות בנושא אחד או במספר נושאים מרכזיים. מהפורטל ייצאו מגוון קישורים לאתרים איכותיים. במהלך האיפון והתכנון יש להביא בחשבון את מטרות הפורטל וכן לזכור כי נדרש שטח אחסון גדול בהרבה מהדרוש לאתר רגיל.

בעת בניית אתר ישנו דגש חשוב על רספונסיבות האתר. כאשר הקמתו של אתר לא נעשית מתוך הבנת החשיבות של מכשירי הקצה הניידים, יהיה אתר מוגבל ביותר. כיום, יותר משליש מהגולשים צפויים להגיע לאתר שלכם באמצעות הסמארטפון. אתר שלא ייבנה בהתאם יגלה כי הגולשים שמגיעים עוזבים בתוך שניות ספורות ומחפשים אתר מותאם. חווית המשתמש בכל מסך, גדול או קטן, מהווה גורם משמעותי להצלחת האתר. בנוסף, אתר נגיש אשר דואג לאוכלסיית בעלי המוגבליות, כך נהוג כיום גם באינטרנט. בניית אתר נגיש לא רק מושכת יותר גולשים אל האתר, אלא שמדובר בפונקציה חיונית והכרחית, זאת בשל החקיקה הנוכחית. 

מספר הדוגמאות לעיל הינו חלק קטן מתחום האתרים האינטרנטים. בידינו לפתח בנוסף אתרי בלוג, אתרים מבוססים קוד, דפי נחיתה ועוד.

 

קבל את האתר המותאם בשבילך!

אתר אשר נבנה מהמומחים בתחום בעלי ניסיון רב.